YSK MEKANİK TESİSAT TAAHHÜT LTD. ŞTİ. olarak 1997 yılında kurulan firmamız, mekanik tesisat alanında, imza attığı projelerle, kısa sürede sektörde hak ettiği yere gelmiştir. Edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Firmamızın hedefi; teknolojik gelişmelere uygun, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikasını, kaliteden ödün vermeden sürdürmeye devam etmektir.

Amacımız Isıtma, yangın, temiz ve atık su, doğalgaz ve mekanik tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.

Tecrübeli, geniş ve alanında her türlü bilgiye sahip teknik kadromuzla siz değerli müşterilerimize klima, soğutma, ısıtma, yangın ve sıhhi tesisat alanlarında taahhüt, proje, proje yönetimi ve müşavirlik hizmetleri vermekteyiz. Eğitimin önemini bildiğimiz için kadromuzdaki bütün elemanlar mesleki olarak gerekli bütün eğitimlere ve belgelere sahiptir.

Bunun yanında firmamız gelişen teknolojiyi de esas alarak, bu doğrultuda hizmetlerini vermektedir. Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır. Günümüzün stresli dünyasında konforun çok önemli olduğunun farkındayız. Bu konuda iyi bir ısıtmanın önemini biliyor ve buna göre projelerimizi üretiyoruz.

Yaptığımız işlerde konforu sağlarken aynı zamanda kaliteyi müşterilerimize ucuza sunmanın çabası içindeyiz.

901 total views, 3 views today